Technolog
Lokalizacja:
Podlaskie, Białystok
Firma:
PROMOTECH Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Tworzenie procesu technologicznego na podstawie dokumentacji technicznej
-Opracowywanie dokumentacji warsztatowej
-Współpraca z Działem Produkcji i Planowania
-Nadzór i aktualizacja dokumentacji oraz optymalizacja procesu technologicznego
-Bezpośredni nadzór nad procesami obróbki metali (obróbka plastyczna, procesy obróbki skrawaniem, spawalnictwo)
-Opracowywanie wycen oraz kosztorysów dla klienta
-Projektowanie oprzyrządowania warsztatowego

Wymagania:
-Wykształcenie min. średnie techniczne
-Mile widziane doświadczenie zawodowe jako technolog produkcji,
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
-Znajomość procesów spawania i procesów obróbki skrawaniem
-Znajomość programów Word, Excel, SolidWorks/SolidEdge
-Mile widziana znajomość języka angielskiego.
-Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Pakiet prywatnej opieki medycznej z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
-Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
-Pracy przy ciekawych projektach dla klientów międzynarodowych
-Przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania adekwatny do posiadanej wiedzy i umiejątności
-Komfortowe warunki pracy w nowej siedzibie firmy
-Możliwość rozwoju wewnątrz struktury firmy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-lapy,oferta,5909105

ul. Elewatorska 23/1
15-620 Białystok
PodlaskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
5420208365
REGON:
8125103