Pomoc i FAQ

 

- Jeśli jesteś nowym użytkownikiem portalu to należy założyć darmowe konto fimowe. Okno logowania można znaleźć na stronie głównej w prawym górnym rogu. Po przejściu procesu zakładania konta, można wystawić jedno darmowe ogłoszenie które będzie emitowane przez 14 dni. Po zakończeniu tego okresu można wystawić je ponownie lub zakończyć jego emisję wcześniej.

 

- Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu z podstawowym darmowym kontem to należy zalogować się do swojego konta firmowego. Okno logowania można znaleźć na stronie głównej w prawym górnym rogu.Po zalogowaniu się, można wystawić jedno darmowe ogłoszenie które będzie emitowane przez 14 dni. Po zakończeniu tego okresu można wystawić je ponownie lub zakończyć jego emisję wcześniej.

 

- Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem portalu z wykupionym kontem Premium to należy zalogować się do swojego konta firmowego. Okno logowania można znaleźć na stronie głównej w prawym górnym rogu.Po zalogowaniu się, można wystawiać  dostępną ilość ogłoszeń przysługujących w wybranym koncie Premium. Będą one emitowane przez 14 dni. Po zakończeniu tego okresu można wystawić je ponownie lub zakończyć ich emisję wcześniej.

 

VIDEO INSTRUKCJA - JAK WYSTAWIĆ TOWAR NA GIEŁDIE

 

 


 

- Tak, jest to już możliwe przy założeniu darmowego konta. Można wystawić jedno darmowe ogłoszenie na okres 14 dni. Po tym czasie można wystawić je ponownie lub wystawić zupełnie inne.Ogłoszenie można również zakończyć przed upływem 14 dni i wystawić nowe.

VIDEO INSTRUKCJA - JAK WYSTAWIĆ TOWAR NA GIEŁDIE

 

 


 

- Należy założyć konto fimowe. Okno logowania znajduje się w prawym górnym rogu na Strony Głównej. Korzystawy z przycisku Logowanie do konta, następnie Załóż darmowe konto. Po wypełnieniu podstawonych danych otrzymamy na adres e-mail link aktywacyjny.

Uwaga: Link aktywacyjny jest jednorazowy.

Po aktywowaniu linku, należy uzupełnić profil firmy. Ostatnim etapem jest wybór kategorii.

Należy pamiętać że logo/znak firmowy, opis firmy, galeria zdjęć, możliwość wystawiania więcej niż jednego ogłoszenia na Giełdzie towarów, wirtualny magazyn nie będą widoczne dla odwiedzających dla posiadaczy darmowego konto mimo że zostaną wprowadzone te dane.

Te funkcje dostępne są dopiero przy wykupieniu kont Premium: 

 

VIDEO INSTRUKCJA - JAK DODAĆ ZA DARMO FIRMĘ DO BAZY

 


 

- Darmowe konto umożliwia jedynie zamieszczanie podstawowych danych firmowych:

adres firmy, adres e-mail, telefony, fax, dodawanie jednego ogłoszenia na giełdzie towarów, dodawanie nielimitowanych ogłoszeń w dziale dam pracę/szukam pracy.Inne informacje nie będą widoczne dla użytkowników

 

- Płatne konta Premium w zależności od wyboru abonamentu oferują :

logo/ znak firmowy firmy, galerię zdjęć, wirtualny magazyn, opis firmy, adres firmy, adres e-mail, telefony, fax, dodawanie jednocześnie wielu ogłoszeń na giełdzie towarów, dodawanie nielimitowanych ogłoszeń w dziale dam pracę/szukam pracy, stałe rabaty na reklamę w serwisie od 5-25% w zależności od wyboru konta Premium, emisję banera reklamowego od 7-14 dni w zależności od wyboru konta Premium oraz usługę Concierge dla Abonamentu Platynowego polegającą na obsłudze konta przez Administratora serwisu Metale.pl


 

- Często zdarza się sytuacja że były pracownik firmy dodał wpis do bazy i istnieje on już od dłuższego czasu, jednak zapomniał poinformować o tym fakcie w momencie odjeścia z miejsca pracy. Podstawowy wpis do bazy tzw. darmowe konto firmowe jest całkowicie bezpłatne i nie pobierane są żadne opłaty abonamentowe.

- Pracownik który zakładał konto jest również jego zarządcą i aby zmnienić na nowego należy skontaktować się z administratorem serwisu poprzez:

  •  szybki kontakt https://metale.pl/kontakt
  • kontakt z działem hadlowym e-mail: dh@metale.pl
  • kontakt tefoniczny: 
  • Tel. stacjonarny: +48 71 700 04 75
  • Tel. mobilny: +48 536 500 005
  • Tel. mobilny: +48 570 112 244

- Przypisanie Nowego zarządcy jest całkowicie BEZPŁATNE oraz posiadanie wpisu w bazie firm jest BEZTERMINOWE.

 


 

- Aby odzyskać hasło, należy przejść do okna logowania które znajduje się w prawym górnym rogu Strony Głównej. A następnie należy kliknąć w link Przypomnij Hasło po którym otworzy się okno generowania nowego hasła. Po wpisaniu adresu e-mail lub nazwy użytkownika zostanie wysłana instrukcja resetowania hasła.

- Aby odzyskać login, należy skontaktować się z administratorem serwisu, prosimy wysłać prośbę o przypomnienie loginu na adres dh@metale.pl

 


 

- Należy wybrać z bazy firm przynajmniej jedną kategorię , zaznaczając "x". W ten sposób zostaniemy dopisani do bazy w danej kategorii. Zaleca się wybór wielu dopasowanych branżowo kategorii co spowoduje umieszczenie wpisu na wyższych pozycjach bazy firm.

Istnieje do wyboru 314 niepowtarzalnych kategorii,  pozwalających szczegółowo scharakteryzować profil firmy.   


Nie, portal jako podmiot gospodarczy nie zajmuje się handlem towarami/ surowcami/ maszynami a jedynie zarządza giełdą towarów na której sprzedają lub kupują zarejestrowani użytkownicy.

- W celu zakupu towaru należy kontaktować się bezpośrednio ze sprzedającym którego dane widoczne są w ogłoszeniu.


 

- Aby założyć nowe konto użytkownika klikamy w okienko w prawym górnym rogu strony głównej "logowanie do konta"

- Po jego rozwinięciu, wybieramy " załóż darmowe konto"

- Pojawi się formularz rejestracyjny, gdzie wprowadzamy wszystkie niezbędne dane takie jak imię i nazwiski, adres e-mail, wybraną nazwę użytkownika, oraz wybrane hasło

- Po wprowadzeniu danych, należy zapoznać się z regulaminem oraz go zaakceptować

- Oraz zaznaczyć okienko"nie jestem robotem" i poprawnie zaznaczyć zdjęcia wskazane przez program do weryfikacji 

- Kliknąć w button "utwórz konto"

 

VIDEO INSTRUKCJA - JAK ZAŁOŻYĆ NOWE KONTO UŻYTKOWNIKA

 


 

Tak, istnieje możliwość logowania za pomocą konta Facebook w naszym serwisie. Alternatywny mechanizm logowania zapewnia wygodę, szybkość i łatwość w dostępie do konta użytkownika.

Facebook oAuth to narzędzie stworzone do rejestracji i logowania się za pomocą konta Facebook na portalach je posiadających.

Dzięki tej usłudze zaoszczędzisz czas potrzebny na wpisywanie danych przy rejestracji. Wystarczą tylko dwa kliknięcia! 


Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.