Historia i idea

METALE.PL - Informator przemysłu metali

(wcześniej Metale Agencja Promocyjna Roman Kulig) istnieje od 1992 roku.
Na początku Firma zajmowała się opracowywaniem i wydawaniem techniczno-reklamowych informatorów branżowych „Metale Nieżelazne i Wyroby Hutnictwa Żelaza”.

W ciągu 25 lat wydano 18 Informatorów, które docierają wszędzie tam, gdzie konieczna jest szybka wiedza o produkcie/producencie/dystrybutorze/firmie usługowej. Dystrybucja informatorów spotyka się wielkim uznaniem i podziękowaniem za ich posiadanie wielu ambasad i uczelni zagranicznych.

Promocja branży poprzez uczestnictwo oraz kolportaż informatorów na targach krajowych i zagranicznych cieszy się dużym zainteresowaniem. W odpowiedzi na potrzeby rynku stworzony został portal internetowy www.metale.pl, który jako doskonała platforma do nawiązywania kontaktów handlowych, ułatwia wzajemną wymianę informacji, ma bardzo przydatne narzędzia do przeliczania mas i jednostek miar wyrobów oraz posiada obszerną bazę firm.

Od 31.05.2016 roku portal należy do firmy Metale Sp. z o.o.. Poprzez nową odsłonę portalu oraz wydawnictwo nowych Informatorów misją firmy jest stałe zwiększanie satysfakcji Klientów poprzez oferowanie najwyższych standardów usług B2B w branży metali.

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.