Konstruktor Technolog
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
EBCC Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-konstruowanie elementów form odlewniczych, przyrządów pomiarowych, oprzyrządowania produkcyjnego i narzędziowego
-opracowywanie dokumentacji wykonawczej konstruowanych elementów
-tworzenie standardów pracy w procesie konstrukcyjno-technologicznym

Na powyższym stanowisku oczekujemy:
-umiejętność konstruowania
-znajomość teorii inżynierskich i zasad projektowania urządzeń mechanicznych
-znajomość programów CAD/2D/3D/CATIA V5
-kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
-zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
-umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
-duża samodzielność, skrupulatność, twórcze myślenie
-umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu

Wymagania:
-wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o specjalności mechanicznej
-minimum 1 rok pracy na podobnym stanowisku
-doświadczenie w firmie produkcyjnej sektora motoryzacyjnego

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie
-o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
-rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
-możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych
-otwarte i przyjazne środowisko pracy
-liczne benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wypoczynku, imprezy integracyjne, bony świąteczne, paczki na Mikołaja, pożyczki mieszkaniowe)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/konstruktor-technolog-wroclaw,oferta,5824799

Bystrzycka 89
54-215 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
1070003955
REGON:
140461155