Operator obróbki ręcznej (K/M)
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
PIT-RADWAR S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OPIS STANOWISKA:
-Wykonywanie szeroko rozumianych prac ślusarskich takich jak: trasowanie, przecinanie, cięcie, gięcie, prostowanie, piłowanie, wiercenie, pogłębianie, rozwiercanie otworów, gwintowanie, nitowanie, skrobanie, docieranie;
-Pasowanie, ustawianie do spawania konstrukcji o złożonych kształtach z materiałów stalowych, aluminiowych;
-Gięcie według szablonów i przyrządów;
-Prostowanie elementów po obróbce termicznej;
-Wykańczanie elementów z tworzyw sztucznych;
-Uszczelnianie i sprawdzanie szczelności konstrukcji;
-Wykonywanie złożonych prac z wykorzystaniem elektronarzędzi, urządzeń i przyrządów;
-Ustawianie przyrządów, wycinanie, wykrawanie otworów;
-Montaż podzespołów.

WYMAGANIA:
-Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne – preferowany zawód/specjalizacja: ślusarz precyzyjny/obróbka wykończeniowa;
-Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
-Znajomość podstaw materiałoznawstwa;
-Należyte wykonywanie powierzonych obowiązków służbowych w ściśle określonym terminie;
-Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
-Chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności.

Dodatkowym atutem będzie:
-Doświadczenie w pracy z żywicami epoksydowymi.

OFERUJEMY:
-umowę o pracę,
-stały rozwój kwalifikacji zawodowych,
-pracę w młodym zespole wśród profesjonalistów,
-opiekę medyczną,
-pakiet socjalny.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrobki-recznej-k-m-warszawa,oferta,5745878

ul. Poligonowa 30
04-051 Warszawa (Centrala)
MazowieckiePL
Centrala:
Dział handlowy:
Sekretariat:
Fax:
NIP:
5250009298
REGON:
141301063