Operator maszyn CNC
Lokalizacja:
Lubelskie, Strzyżewice
Firma:
EDBAK Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
-Wykonywanie operacji frezowania 5 osi, toczenia/frezowania 3 osie
-Pomiar narzędzi i uzbrajanie obrabiarki w narzędzia
-Dobór parametrów skrawania dla zastosowania narzędzi i materiałów
-Właściwe bazowanie oraz zamocowanie detalu
-Ewentualna korekta programów
-Odczytywanie danych z rysunków technicznych oraz wykonywanie detali z rysunków technicznych
-Kontrola narzędziami kontrolno-pomiarowymi
-Dbałość o jakość wykonywanej pracy oraz o utrzymanie właściwego stanu technicznego powierzonych maszyn

Wymagania:
-Wykształcenie techniczne z zakresu mechaniki, budowy maszyn lub pokrewne
-Znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
-Dobra znajomość narzędzi skrawających – ustawienia
-Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
-Mile widziana znajomość i umiejętność pracy na maszynach HAAS z systemem sterowania HEIDENHAIN
-Systematyczność ,dokładność oraz samodzielność w działaniu

Oferta:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-piotrowice-pow-lubelski,oferta,5742581

Piotrowice 186
23-107 Strzyżewice
LubelskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7132881219
REGON:
60013958