Tokarz - Frezer CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Kobiór
Firma:
ARDIX POLAND
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób na stanowisko Operatora tokarki CNC/Operatora frezarki CNC.
Do podstawowego zakresu obowiązków kandydata należeć będzie:
-Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną
-Ustawianie maszyn i detali do obróbki
-Dokonywanie pomiarów kontrolnych
-Samodzielna zmiana parametrów pracy maszyny
-Wykonywanie przeglądów, konserwacji i czyszczenia maszyny

Wymagania:
Przede wszystkim od kandydatów wymagamy chęci i zaangażowania, a dodatkowo:
-Podstawowej znajomość języka angielskiego
-Wykształcenia technicznego
-Podstawowej znajomość obróbki mechanicznej
-Znajomości rysunku technicznego
-Umiejętności odczytywania dokumentacji
-Wyobraźni przestrzennej
-Precyzji oraz dokładności podczas wykonywania pracy
-Doświadczenia w obsłudze tokarek i frezarek CNC będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
W zamian za świadczoną dla nas pracę, każdemu pracownikowi oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
-Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym, ambitnym i silnie zmotywowanym zespole
-Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-frezer-cnc-tychy,oferta,5030543?sug=list_top_cr_bd_4

Centralna 56/M
43-210 Kobiór
ŚląskiePL
NIP:
2050003941