Frezer – Operator Frezarki Manualnej
Lokalizacja:
Wrocław
Firma:
EthosEnergy Poland S.A.
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Montaż i centrowanie elementów na maszynie
-Dobór odpowiednich narzędzi
-Obróbka zgodnie z dokumentacją technologiczną
-Weryfikacja wyników obróbki
-Pomiary śrubą mikrometryczną, suwmiarką
-Demontaż z maszyny
-Wypełnianie arkuszy pomiarowych

Wymagania:
-Wykształcenie zawodowe mechaniczne
-Umiejętność czytania rysunków technicznych
-Znajomość prac ślusarsko-tokarskich
-Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, przyrządami pomiarowymi

Oferujemy:
-Umowę o pracę
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-operator-frezarki-manualnej-wroclaw,oferta,4989705?sug=oferta_bottom_ss_5

Powstańców Śląskich 85
42-701 Lubliniec
PL