Specjalista / Kontroler ds. Jakości Dostawców
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
Sapa Aluminium Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
praca w branży automotive
aktywne uczestnictwo przy wyborze oraz rozwój dostawców w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu i redukcji kosztów
zapewnienie jakości dostarczanych części poprzez bezpośredni kontakt i współpracę z dostawcami
zatwierdzanie nowych części dostawców oraz nadzorowanie zmian w istniejących projektach
planowanie oraz prowadzenie audytów u dostawców, jak również prowadzenie audytów wewnętrznych
nadzorowanie i analiza raportów dostawcy dla wyznaczonych projektów
kierowanie reklamacji do dostawców i współpraca w celu eliminacji niezgodnych komponentów
nadzorowanie i redukcja kosztów złej jakości dotyczących komponentów
nadzór i raportowanie kluczowych wskaźników
przygotowywanie dokumentacji według obowiązującego systemu

Wymagania:
wykształcenie wyższe (techniczne/ lub kierunkowe)
znajomość procesów technologicznych: obróbka powierzchniowa, obróbka mechaniczna
znajomość obróbki cieplnej stopów aluminium będzie dodatkowym atutem
znajomość zasad SPC, metodologii 8D, APQP, narzędzi jakościowych takich jak APQP, PPAP, MSA, FMEA
język angielski (komunikatywny)
mile widziana znajomość języka niemieckiego
gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
zdobywanie ciekawych i nowych doświadczeń zawodowych
kontakt z dostawcami
rozwój w branży automowtive
możliwość awansu
udział w szkoleniach specjalistycznych
pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. świadczenie socjalne, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, upominki świąteczne, premia roczna)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-kontroler-ds-jakosci-dostawcow-lodz,oferta,5675102

Kopernika 18
64-980 Trzcianka
WielkopolskiePL