Specjalista ds. sprzedaży
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
ALUMETAL-TECHNIK SP. Z O.O. SP. K.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Pełny etat

Opis oferty:

Opis stanowiska
Pracujemy z Klientami takich gałęzi przemysłu, jak metalurgia, automotive, budowa maszyn, kolejnictwo itd., dostarczając do nich kompleksowe rozwiązania z zakresu obróbki strumieniowo-ściernej. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie www. Często podróżujemy, odwiedzając naszych kontrahentów i wspierając ich w procesie technologicznym. Mechanika, elektryka, automatyka śrutownice, piaskarki, CNC, lasery, plazmy nie są nam obce.

Wymagania
Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w branży B2B, posiadających co najmniej dwuletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w sprzedaży. Ponadto od naszych kandydatów wymagamy umiejętności operowania słowem, dostosowywania komunikatu do języka odbiorcy, wysokiej skuteczności w sprzedaży, a także innowacyjności, kreatywności, chęci poszerzania swojej wiedzy i ciągłego samodoskonalenia, punktualności, terminowości i ukierunkowania na sukces. Język angielski jest niezbędny, gdyż pracujemy z dostawcami zza granicy.

Oferujemy
Pracę w ciekawej branży przemysłu ciężkiego, gdzie codziennie stykamy się z nowymi realiami. Sprzedajemy stacjonarnie, korzystając z maila i telefonu, ale także podróżujemy po całej Polsce i krajach ościennych. Zapewniamy atrakcyjne warunki wynagrodzenia: wysoką podstawę oraz prowizje od sprzedaży. Dajemy niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon, samochód. Proponujemy również inne benefity (np. ubezpieczenie grupowe).

Źródło: https://www.pracuj.pl/
Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/specjalista-ds-sprzedazy-lodz,oferta,5597335

Kontakt z wystawcą:

ALUMETAL-TECHNIK SP. Z O.O. SP. K.
Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 111
91-222 Łódź
ŁódzkiePL
Tel.:
Tel.:
Tel.:
Fax:
E-mail:
WWW
http://www.alumetal-technik.com/

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy.

Serwis metale.pl utrzymuje się z reklam i dzięki reklamom jest stale rozwijany. Wyłącz go proszę.