GŁÓWNY TECHNOLOG (Kierownik Działu Technicznego)
Lokalizacja:
Mazowieckie, Teresin
Firma:
SAGA Poland Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Zarządzanie Działem Technicznym, w tym obszarem: projektowania, wdrażania nowych projektów i technologią,
Opracowanie procedur wewnętrznych zgodnych z wymaganiami IATF i nadzór nad ich przestrzeganiem w podległym obszarze,
Nadzór nad realizacją KPI,
Definiowanie i optymalizacja procesów technologicznych,
Inicjowanie zmian i usprawnień zmierzających do poprawienia wyników finansowych spółki,
Udział w przygotowaniu ofert cenowych dla klientów,
Opracowanie i nadzór nad realizacją budżetu podległego obszaru,
Przygotowanie i nadzór nad wnioskami inwestycyjnymi,
Definiowanie wydajności produkcyjnej maszyn,
Definiowanie przepływu materiałów pomiędzy działami firmy,
Analizy techniczne na potrzeby Zarządu,
Tworzenie planów testowych i rozwojowych zgodnych z wymaganiami klientów.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne,
Co najmniej 8 lat pracy w dziale technicznym w firmie produkcyjnej,
Co najmniej 3 lata pracy na stanowisku Zastępcy bądź Kierownika Działu Technicznego,
Biegła znajomość języka angielskiego,
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
Praktyczna znajomość wymogów branży Automotive ISO/TS 16949 (opcjonalnie IATF16949),
Biegła znajomość zagadnień APQP, PPAP,
Znajomość Lean Manufacturing,
Mile widziane doświadczenie w branży odlewnictwa ciśnieniowego metali.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Niezbędne narzędzia pracy,
Prywatną opiekę medyczną,
Pracę w Grupie Kapitałowej o dużym potencjale rozwoju.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/glowny-technolog-warszawa-teresin-pow-sochaczewski,oferta,5567606

Guzowska 4
96 - 515 Teresin
MazowieckiePL