Przedstawiciel Handlowy
Lokalizacja:
Łódzkie, Łódź
Firma:
KBH Akord Metale Kolorowe Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma z branży metali kolorowych zatrudni przedstawiciela handlowego dla regionu - łódzkie i mazowieckie.

Twoje przyszłe zadania:

Sprzedaż całego asortymentu oferowanego przez firmę na powierzonym regionie działania;
Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych zarówno jakościowych, jak i ilościowych, indywidualnych oraz zespołowych;
Raportowanie aktywności, sprzedaży oraz informacji o potrzebach klientów
Doradztwo i wsparcie techniczne klientów w wyborze produktów z asortymentu oferowanego przez firmę – analiza potrzeb klienta;
Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych klientów firmy w pełnym zakresie potrzeb i oczekiwań klienta;
Przygotowywanie ofert handlowych;
Budowanie długofalowych relacji z klientami;
Monitorowanie rynku, analiza konkurencji, aktywne reagowanie na zmiany rynkowe i przekazywanie informacji do Centrali.

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenie branżowe mile widziane;
Wykształcenie min średnie;
Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;
Znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy;
Umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej;
Wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych, zdobywania nowych klientów, budowania swojego portofolio klientów;
Umiejętności i doświadczenia w pracy pod presją czasu;
Prawo jazdy kat. B - czynne;
Biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Office;

Kandydatom oferujemy:

Pracę w renomowanej firmie w branży metali nieżelaznych na rynku polskim;
Atrakcyjny system wynagradzania (pensja stała plus system premiowy uzależniony od Twoich wyników sprzedaży);
Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer;
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (produktowe i sprzedażowe);
Możliwość rozwoju kariery zawodowej wewnątrz firmy;
Pracę w zespole profesjonalistów w swojej branży.

Aplikacje proszę przesyłać na adres : r.gluza@kbhakord.pl

Sikorki 21
31-564 Kraków
MałopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6772196360
REGON:
356554369