TECHNOLOG METALURG
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Świebodzin
Firma:
SECO/WARWICK SERVICES Sp. z o. o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Organizacja oraz prowadzenie badań, prób technologicznych i dowodowych
-Technologiczne wsparcie obecnych i potencjalnych klientów
-Rzeczoznawstwo w zakresie technologii metalurgicznych

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne
-Preferowany kierunek: metalurgia lub pokrewny
-Preferowane specjalności: odlewnictwo, metalurgia ekstrakcyjna lub pokrewne
-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-Co najmniej 5-letnie doświadczenie w obrębie podobnego zakresu obowiązków (przedsiębiorstwo, uczelnia wyższa, instytut badawczo-rozwojowy)
-Prawo jazdy kategorii B
-Umiejętność współpracy w grupie
-Kreatywność i samodzielność

Oferujemy:
-Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Możliwość poznania najnowszych i unikalnych rozwiązań technicznych
-Rozwój zawodowy poprzez szereg szkoleń specjalistycznych
-Stabilne warunki zatrudnienia
-Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia dzięki programowi adaptacji nowych pracowników przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy
-Możliwość nabycia unikalnych kompetencji

W naszej firmie:
-Przedsiębiorczość i innowacyjność należą do kluczowych wartości
-Od każdego pracownika oczekujemy wpływania na przyszły kształt organizacji
-Dążymy do ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego pracownika

Lokalizacja: Świebodzin

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-metalurg-swiebodzin,oferta,5429299

Świerczewskiego 76
66-200 Świebodzin
DolnośląskiePL