specjalista ds. handlu
Lokalizacja:
Śląskie, Częstochowa
Firma:
AYAM Krzysztof Moryń
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Zatrudnimy handlowców posiadających własną bazę klientów w branży wykonywania prefabrykatów ze stali.

Opis stanowiska:
-budowę pozytywnego wizerunku firmy i trwałych relacji z klientami,
-realizowanie zadań związanych z budowaniem bazy Klientów, ich aktywnym pozyskiwaniem
-doradztwo w zakresie oferowanych usług,

Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
-znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym.
-znajomość pakietu MS Office
-bardzo dobrej organizacji pracy,
-samodzielność i odpowiedzialność,
-umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
-umowę o pracę,
-satysfakcjonującą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
-możliwość rozwoju zawodowego,
-atrakcyjne wynagrodzenie + prowizje od kontraktów
-możliwość współpracy na zasadzie kontraktu - zlecenia.

Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem na ayam@onet.pl

Jadwigi 125
42226 Częstochowa
ŚląskiePL