Monter z podstawami spawania
Lokalizacja:
Bocholt, Belgia
Firma:
Weegree
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Pełny etat
Wynagrodzenie:
2 600,00 - 3 000,00PLN

Opis oferty:

Monter konstrukcji z podstawami spawania

Start pracy: 5 sierpnia

Miejsce pracy: Bocholt, Belgia

Stawka: 2300-2500€

Zakwaterowanie: zapewniamy

Opis stanowiska:

montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunków technicznych
sczepianie elementów, wykonywanie krótkich spawów metodą MAG
praca na hali

Czego oczekujemy:

doświadczenia w montażu konstrukcji stalowych
znajomości rysunku technicznego
umiejętności spawania MAG
siły fizycznej i chęci do pracy
znajomość języka angielskiego
Dodatkowym atutem będzie:

prawo jazdy kat. B
Co oferujemy:

Stawkę: 14-15€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
Gwarancję stabilnej pracy
Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
Możliwość pobierania zaliczek
W pełni wyposażone i darmowe zakwaterowanie - jedyna opłata po stronie pracownika to 2€ / dzień za media (internet, woda, prąd itd.)
Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h
Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy
Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Zapraszam do kontaktu:

Kontakt telefoniczny - +48 735207936 - Ilona Oryshchuk
E-mail - i.oryshchuk@weegree.com

Kontakt z wystawcą:

Weegree
Krakowska 26/1
45-018 Opole
OpolskiePL
Ilona Oryshchuk - rekruter:
NIP:
7543107303
REGON:
363541393