Malarz proszkowy - Belgia
Lokalizacja:
Dilsen-Stokkem, Belgia
Firma:
Weegree
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Pełny etat
Wynagrodzenie:
10 627,00 - 11 052,00PLN

Opis oferty:

Malarz-lakiernik konstrukcji metalowych

Miejsce pracy: Dilsen-Stokkem, Belgia

Stawka: 2100-2200 EUR netto

Zakwaterowanie: zapewnione

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie (min. 3 lata) / język angielski

Opis stanowiska:

pokrycie lakierowanych powierzchni farbą proszkową oraz obsługa urządzeń lakierniczych;
malowane są duże elementy takie jak konstrukcje metalowe, elementy do podnośników (belki, widły, chwytaki, haki).
Czego oczekujemy:

3 lat doświadczenia
komunikatywnej znajomości języka angielskiego
siły fizycznej i chęci do pracy
Dodatkowym atutem będzie:

wyjazd własnym autem
Co oferujemy:

Stawkę: 2100-2200 EUR/h netto
Gwarancję stabilnej pracy
Program poleceń - 100 za poleconego pracownika
Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca
Możliwość pobierania zaliczek
W pełni wyposażone i dofinansowane zakwaterowanie, 2 EUR dziennie
Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100 EUR, po przepracowaniu 168h
Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych
Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę
Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!
Informacje dodatkowe:

Kontakt telefoniczny - +48735207936 - Ilona Oryshchuk
E-mail - i.oryshchuk@weegree.com
WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.

Kontakt z wystawcą:

Weegree
Krakowska 26/1
45-018 Opole
OpolskiePL
Ilona Oryshchuk - rekruter:
NIP:
7543107303
REGON:
363541393