Tokarz
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz
Firma:
Belma Accesories Systems Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Belma Accessories Systems Sp. z o.o. największy w regionie producent i eksporter wyrobów z blach w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej siedziby Kandydatów na stanowisko:

Tokarz

Zakres obowiązków:
Wykonywanie prac tokarskich związanych z regeneracją części maszyn
Wykonywanie części typu: tuleje, trzpienie, elementy gwintowanie wg rysunku
Wykonywanie prostych prac ślusarskich, oraz prac instalacyjnych i remontowych w zakresie technicznego utrzymania budynków i instalacji

Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenie zawodowe – tokarz, obróbka skrawaniem
Doświadczenie zawodowe na stanowisku – tokarz
Umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Oferujemy:
Wysokie wynagrodzenie podstawowe
Bardzo atrakcyjny system premiowania
Możliwość pracy w nadgodzinach
Rozbudowany pakiet socjalny:

Wysokie świadczenia świąteczne
Dofinansowanie posiłków we własnej stołówce
Prywatna opieka medyczna
I inne

Przyjazną atmosferę pracy
Możliwość awansu
Szkolenia

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-bydgoszcz,oferta,6829432

Łochowska 69
86-005 Bydgoszcz
Kujawsko-PomorskiePL
NIP:
5542451581
REGON:
92976471