Programista CNC / Technolog
Lokalizacja:
Śląskie, Orzesze-Woszczyce
Firma:
Metatech Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Firma METATECH Sp. z o.o. z siedzibą w Orzeszu-Woszczycach, zajmuje się produkcją elementów metalowych dla przemysłu meblowego i motoryzacyjnego.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Orzesze

Firma mieści się przy trasie DK81 Katowice-Wisła, co umożliwia bardzo
dobry dojazd samochodem z okolic Katowic, Mikołowa, Tychów i Żor.

Obowiązki:

Samodzielne programowanie maszyn firmy TRUMPF – lasery 2D, laser do cięcia rur i prasy krawędziowe
Korygowanie programów
Wsparcie techniczne dla operatorów maszyn
Opracowanie kalkulacji oraz sporządzanie ofert

Wymagania:

Znajomość programów CAD
Znajomość rysunku technicznego
Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC
Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu,
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
Możliwość uzyskania pakietu socjalnego – Benefit Multisport, dofinansowanie do posiłków w pracy, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/programista-cnc-technolog-orzesze,oferta,6825083

Towarowa 3
43-180 Orzesze-Woszczyce
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6462693555