Operator-Ustawiacz maszyn sterowanych CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Archimedes S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Spółka należąca do polskiej grupy kapitałowej, jedyny w Polsce producent narzędzi pneumatycznych, oferujący kompleksowe i nowoczesne rozwiązania w zakresie pneumatyki, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Ustawianie i obsługa maszyn sterowanych CNC.

Wymagamy:
mile widziane wykształcenie techniczne (budowa maszyn, obróbka skrawaniem, mechanika), oferta również dla absolwentów,
znajomości obsługi maszyn sterownych CNC (Fanuc, Sinumeric, Heidenhain),
mile widziana umiejętność programowania maszyn sterowanych CNC,
2 lata doświadczenia jako samodzielny operator-ustawiacz,
znajomości rysunku technicznego,
znajomości narzędzi skrawających,
umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
odpowiedzialności, dokładności i skrupulatności.

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie na umowę o pracę,
pracę w pełnym wymiarze godzin,
przyuczenie do zawodu.
ubezpieczenie grupowe, dostęp do rozszerzonego pakietu usług medycznych.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/operator-ustawiacz-maszyn-sterowanych-cnc-wroclaw%2Coferta%2C6808277

Robotnicza 72
53-608 Wrocław
DolnośląskiePL
centrala:
NIP:
8960001149