Operator obrabiarki CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Zabrze
Firma:
Maintpartner ASI Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki:

Obsługa centrum frezarskiego lub frezarki sterowanej numerycznie (sterowanie: Siemens lub Heidenhain lub Fanuc lub Numeric CNC-H 646)
Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania (obróbka głównie stali narzędziowych czasami aluminium, brązów, tworzyw sztucznych)
Właściwe mocowanie detali
Pomiar wykonanych detali
Praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

Analityczne myślenie, chłonność umysłu
Wykształcenie: minimum zawodowe; kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem i pokrewne
Doświadczenie: min rok na podobnym stanowisku
Umiejętność programowania obrabiarek w którymś systemie sterowania: Siemens, Heidenhain, Fanuc, Numeric CNC-H 646 (umiejętności podstawowe)
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki,mikrometry,itp.)
Znajomość rysunku technicznego
Znajomość programów Esprit CAM, Autocad lub Inventor będzie dodatkowym atutem
Umiejętność obsługi centrum tokarskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Mało monotonną pracę przy produkcji jednostkowej i małoseryjnej dającej ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
Możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia
System premiowy
Wczasy pod gruszą, Multisport

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarki-cnc-zabrze,oferta,6738764

Jana Galla 29
41-800 Zabrze
ŚląskiePL