Operator obrabiarek CNC system sterowania SINUMERI
Lokalizacja:
Lubelskie, Lublin
Firma:
ZOMECH - Zakład Obróbki Mechanicznej Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
Zatrudnię operatora obrabiarek CNC, system sterowania SINUMERIC, FANUC, HAAS. Wymagania znajomość przynajmiej jednego z wymienionych. Atrakcyjna praca na terenie Lublina, możliwość dokształcenia, umowa o pracę, motywacyjny system płac. Szczegóły i pytania telefonicznie. Krzysztof +48501181203

Wymagania:
Wykształcenie techniczne i znajomość pracy w w/w systemach sterowania.
Oferujemy:

Umowa o pracę.
Motywacyjny system płacy.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Foperator-obrabiarek-cnc-system-sterowania-sinumeric-fanuc-haas-lublin%2Coferta%2C5053663?utm_source=rekomendacje&utm_medium=email&sendid=202a0fa9-730c-4940-8b22-10d2de678e7a&send_date=2017-01-26&utm_campaign=prog_kdk_1

Blacharska 2
20-209 Lublin
LubelskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
9462337129
REGON:
432319721