Kierownik Narzędziowni
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
FAIR RECRUITMENT
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

FAIR RECRUITMENT jest agencją pośrednictwa pracy działająca od 2006 r. posiadającą wpis do rejestru agencji zatrudnienia o numerze 18870.

Naszym Klientem jest nowoczesna narzędziownia oferująca usługi z zakresu projektowania i budowy form wtryskowych. Dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, rozbudowanym zapleczem projektowym oraz zaawansowanym oprogramowaniem. Dzięki wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze specjalistów jest w stanie realizować najbardziej wymagające projekty. Obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków
• zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
• zarządzanie i organizowanie procesem wytwarzania form wtryskowych od projektu do wykonania i wdrożenia do produkcji
• wprowadzanie korekt wymiarowych w zależności od skurczów tworzywa i funkcjonalności wyrobu finalnego
• weryfikacja dokumentacji technicznej, analiza technologiczności konstrukcji
• nadzór nad maszynami i urządzeniami biorącymi udział w procesie technologicznym, wytwarzania form wtryskowych

Wymagania
• wykształcenie wyższe (elektrotechnika, automatyka, budowa maszyn lub pokrewne)
• staż kierowania zespołem narzędziowni ok. 10 lat (na stanowisku kierowniczym/ mistrzowskim)
• dobra znajomość rysunku technicznego oraz programu, w którym jest tworzony np. SOLIDWORKS lub inny
• umiejętność doboru materiałów na formy w zależności od tworzywa przetwarzanego
• doskonała znajomość budowy form wtryskowych (w tym suwakowych)
• znajomość obsługi maszyn do obróbki skrawaniem

Oferujemy
• stabilną i ciekawą pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu międzynarodowym
• wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia oraz osiąganych wyników
• auto służbowe
• miłą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół doświadczonych i ambitnych osób.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji za pomocą formularza: https://bit.ly/2R0fgQ1 lub kontakt@fr.net.pl

Mikołaja Zyblikiewicza 11/1
31-029 Kraków
MałopolskiePL
tel.:
NIP:
656-193-03-08
REGON:
120252622