Tokarz
Lokalizacja:
Poznań
Firma:
P.P.H.U. Rowitex Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
◾Samodzielna obsługa maszyn skrawających (tokarki konwencjonalnej),
◾Wykonywanie obróbki skrawania, toczenia, toczenia wykańczającego średnio i małogabarytowych detali,
◾Wykonywanie pomiarów kontrolnych obrobionych detali,

Wymagania:
◾min 3 lata doświadczenia przy pracy na tokarkach uniwersalnych
◾umiejętność czytania rysunku technicznego,
◾umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów,
◾umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych.

Oferujemy:
◾umowę o pracę,
◾atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
◾pracę w przyjaznym środowisku,
◾dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy,
◾pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
◾Wieloletnią współpracę.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-poznan,oferta,6377408

ul. św. Wincentego 11
61-003 Poznań
PL
NIP:
7820072539