Spawacz-Ślusarz
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Termo-Precyzja
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-spawanie metodą TIG drobnych elementów,
-spawanie, łączenie laserem drobnych elementów,
-czyszczenie, polerowanie pospawanych elementów,
-wiercenie, cięcie,
-Realizacja zleceń produkcyjnych,
-Kontrola wykonywanych wyrobów przy użyciu sprzętu pomiarowego pod kontem jakości oraz zgodności z projektem,
-Dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych.

Wymagania:
-wykształcenie minimum zawodowe,
-min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
-umiejętność czytania rysunku technicznego,
-umiejętność spawania metodą TIG drobnych elementów,
-umiejętność spawania Laserem będzie dodatkowym atutem,
-umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarki, wkrętarki, szlifierki),
-dokładność i precyzja,
-samodzielność,
-umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, prężnie rozwijającej się od ponad 25 lat,
-możliwość rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji,
-przeszkolenie na wskazane stanowisko pracy,
-bardzo dobre warunki pracy,
-terminowe wypłaty wynagrodzeń,
-praca jednozmianowa.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-slusarz-wroclaw,oferta,6030955

. Armii Ludowej 12
51-214 Wrocław
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
Fax:
Fax:
NIP:
8971010637