Operator Obrabiarek CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Wodzisław Śląski
Firma:
Barosz Gwimet Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Wytwarzanie wyrobów zgodnie z dokumentacją przekazaną na stanowisko pracy
-Wydajna praca zgodnie z ustalonymi normami lub terminami
-Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych produktów
-Dbałość o stan techniczny powierzonych do obsługi maszyn i urządzeń

Wymagania:
-Chęć do pracy i zaangażowanie
-Sprawność manualna
-Dyspozycyjność
-Obowiązkowość
-Dobre zorganizowanie
-Poczucie estetyki
-Umiejętność przewidywania

Oferujemy:
-Umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie w branży automotive
-Stawkę godzinową uzależnioną od kwalifikacji i doświadczenia
-Szkolenia, rozwój zawodowy
-Premie motywacyjne
-Premie absencyjne
-Pakiet socjalny (ubezpieczenie pracownika + rodziny, karty sportowe, inne)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarek-cnc-wodzislaw-slaski,oferta,6043830

Marklowicka 7
44-300 Wodzisław Śląski
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6342298164
REGON:
276216298