TOKARZ/FREZER
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Legnica
ECKERT AS Sp. z o.o. Producent maszyn do cięcia laserem, wodą, plazmą,gazem
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-obsługa obrabiarek CNC (toczenie, frezowanie) i/lub tokarek i frezarek konwencjonalnych;
-tworzenie programów z poziomu pulpitu obrabiarki w oparciu o rysunek techniczny dla prostych części;

Obecnie poszukujemy osób, które spełniają następujące kryteria:
-posiadają wykształcenie techniczne (mile widziane: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych, operator obrabiarek sterowanych numerycznie – CNC, technik mechanik obróbki skrawaniem);
-biegle posługują się rysunkiem oraz dokumentacją techniczną;
-znają technologię obróbki stali i aluminium;
-dobrze znają sterowanie FANUC;
-posiadają minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
-posiadają praktyczną znajomość narzędzi skrawających (oprawianie, umieszczanie w magazynie, zapis w tabeli narzędzi);
-znają metody pomiaru, sprawdzania geometrii oraz kontroli zużycia pracującego narzędzia, potrafią dobierać parametry;
-potrafią posługiwać się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka);
-potrafią pewnie mocować części w maszynie, bazować, ustawiać części przy pomocy sondy detalu, czujnika zegarowego, płytek wzorcowych, mimośrodu;
-wyróżnia je dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole;
-posiadają zainteresowania techniczne;
-są spostrzegawcze i mają wyobraźnię przestrzenną;
-dbają o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych;

Oferujemy:
-pracę w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją;
-stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
-wynagrodzenie zasadnicze i premię miesięczną;
-atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-frezer-legnica,oferta,5057137

Pawicka 4 C
59-220 Legnica
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6912116818
REGON:
390747679