MŁODSZY TECHNOLOG – PROGRAMISTA CNC
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Jawor
Firma:
Kuźnia Jawor SA
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Główne zadania:
-Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną.
-Współpraca we wdrażaniu nowych projektów.
-Kontrola i optymalizacja istniejących procesów technologicznych.
-Tworzenie modeli konstrukcyjnych w środowisku CATIA, Solid Works.
-Współpraca z działem produkcji w zakresie technologicznym.

Oczekiwania:
-Wykształcenie średnie/wyższe (preferowane kierunki: automatyka, mechanika).
-Mile widziani absolwenci studiów technicznych.
-Biegłe czytanie rysunku technicznego.
-Znajomość środowiska CAD/CAM (Catia V5), SolidWorks, EdgeCam.
-Umiejętność w kreowaniu i wdrażaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań.

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
-Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu.
-Rozwój zawodowy.
-Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego.
-Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.
-Prywatną opiekę medyczną.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/mlodszy-technolog-programista-cnc-jawor,oferta,6021721

Kuziennicza 4
59-400 Jawor
DolnośląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6950002399
REGON:
390557690