ŚLUSARZ - KOWAL
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
DONAKO Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Główne obowiązki na stanowisku pracy:
-prostowanie i krępowanie blach grubych na prasach hydraulicznych,
-prostowanie za pomocą palnika acetylenowego.

Nasze oczekiwania:
-znajomość rysunku technicznego,
-umiejętność trasowania,
-uprawnienia i umiejętność posługiwania się palnikiem acetylenowo-tlenowym,
-posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: metrówka, suwmiarka, cyrkle,
-mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego.

Zapewniamy:
-stabilne zatrudnienie,
-możliwości rozwoju zawodowego,
-dodatkowy pakiet motywacyjny (m.in. opieka medyczna, karty Multisport, bony świąteczne).

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-kowal-wroclaw,oferta,6017516

Fabryczna 10
53-609 Wrocław
DolnośląskiePL