Spawacz
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
H. Cegielski -Fabryka Silników Agregatorowych i Trakcyjnych Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Główne obowiązki:
-Spawanie konstrukcji stalowych
-Praca z dokumentacją techniczną
-Praca według wymagań jakości dotyczących spawania konstrukcji stalowych

Wymagania:
-Co najmniej wykształcenie zawodowe
-Co najmniej roczne doświadczenie w procesach spawania
-Zdolności manualne
-Umiejętność spawania metodą MAG 135; TIG 141
-Mile widziana umiejętność spawania metodą 121
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Aktualne certyfikaty spawalnicze wg EN- 287-1

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w czołowej firmie w branży z perspektywą długoterminowej współpracy
-Możliwości podnoszenia kwalifikacji w Centrum Kształcenia Spawaczy HCP
-Pracę z zaawansowanymi technologicznie produktami i usługami
-Świadczenia z ZFŚS

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-poznan,oferta,5990514

ul. 28 Czerwca 1956r. nr 189/191
61-485 Poznań
WielkopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7831494511
REGON:
631246497