Operator maszyn odlewniczych
Lokalizacja:
Opolskie, Praszka
Firma:
Neapco Europe Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Jesteśmy producentem komponentów dla branży motoryzacyjnej. Produkujemy półosie napędowe oraz odlewy aluminiowe dla największych producentów w branży automotive: VW, General Motors, Daimler, BMW, Ford, Volvo i wielu innych. Możemy się pochwalić 60cio letnią tradycją oraz nieustannie dobrą pozycją wśród największych pracodawców w regionie.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

+ Realizowanie procesu odlewania na zautomatyzowanych ciśnieniowych maszynach odlewniczych, zgodnie z dokumentacją technologiczną
+ Dokonywanie kontroli jakości wyrobów
+ Po przeszkoleniu, przezbrajanie linii
+ Współpraca z innymi obszarami firmy: logistyka, narzędziownia, utrzymanie ruchu
+ Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

+ Wykształcenie min. zawodowe
+ Zdolności techniczne
+ Umiejętność czytania prostych rysunków technicznych
+ Umiejętność dokonywania pomiarów podstawowymi narzędziami pomiarowymi
+ Umiejętność szybkiego uczenia się
+ Samodzielność i dokładność
+ Terminowość

Oferujemy:

+ Pełne przeszkolenie do pracy na tym stanowisku pod okiem doświadczonych pracowników
+ Wszystkie niezbędne środki ochrony osobistej i bezpieczene warunki pracy
+ Możliwość pracy w dużej międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku oraz realnymi perspektywami dalszego rozwoju, np. w obszarze narzędziowni, laboratorium jakościowego itp.
+ Pracę na nowoczesnych maszynach
+ Miłą atmosferę pracy
+ Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bonusy finansowe na wakacje i święta, darmową siłownię, tanie obiady w stołówce)
+ Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie CV na stronie Kariery Neapco (link poniżej w kontakcie).

Kaliska 72
46-320 Praszka
OpolskiePL
NIP:
7010060289