Operator maszyn CNC
Lokalizacja:
Śląskie, Rybnik
Firma:
Doosan Babcock Energy Polska S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Programowanie maszyn CNC,
-Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w celu uzyskania detalu zgodnego z założeniami technicznymi,
-Przeprowadzanie pomiarów wykonanych detali,
-Tworzenie dokumentacji i analizę wyników,
-Wykonywanie prac konserwacyjnych przydzielonych maszyn i urządzeń.

Wymagania:
-Wykształcenie co najmniej zawodowe,
-Umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego,
-Umiejętność wykonywania pomiarów,
-Znajomość zagadnień obróbki skrawaniem,
-Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone prace.

Oferujemy:
-Umowę o pracę na pełny etat w międzynarodowej firmie
-Możliwość finansowania lub dofinansowania specjalistycznych kursów i szkoleń
-Atrakcyjny system premiowy
-Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, karty Multi Sport, prywatna opieka medyczna)

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-maszyn-cnc-rybnik,oferta,5914954

Golejowska 73B
44-207 Rybnik
ŚląskiePL