Operator tokarki CNC
Lokalizacja:
Małopolskie, Kraków
Firma:
SpecialTech
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-samodzielne programowanie i obsługa tokarki CNC w oparciu o dokumentacje techniczną
-dobór materiałów z magazynu
-dobór narzędzi oraz obróbka na maszynie CNC
-praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi.
-samodzielne, terminowe wykonywanie elementów według specyfikacji
-praca na materiałach takich jak: stal, metale kolorowe i tworzywa sztuczne
-organizacja miejsca pracy

Wymagania:
-doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem na tokarce CNC oraz automacie CNC
-umiejętność modelowania i przygotowania elementów do produkcji na maszynach CNC
-znajomość programów CAD/CAM
-znajomość materiałów i parametrów skrawania
-doświadczenie przy obróbce metali kolorowych oraz stali
-dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
-wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność
-dobra organizacja czasu pracy
-umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
-możliwość rozwoju zawodowego
-pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
-szkolenia zawodowe

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/programista-operator-tokarki-cnc-krakow,oferta,5908268

Kontakt z wystawcą:

SpecialTech
Zawiła 55b
30-390 Kraków
MałopolskiePL
Tel.:
Fax:
Fax:
NIP:
9451941117
REGON:
35650200