ŚLUSARZ - SPAWACZ
Lokalizacja:
Małopolskie, Nowy Sącz
Firma:
WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-przygotowanie elementów do spawania
-spawanie konstrukcji metoda MAG 135
-kompleksowa obsługa urządzeń spawalniczych
-wykonywanie prac ślusarskich związanych z procesem przygotowania: cięcie, łączenie profili, skręcanie elementów
-wykonywanie prac zgodnie z przyjętym planem zadań
-docelowo obsługa robota spawalniczego

Wymagania:
-umiejętność spawania metoda Mag 135 (w szczególności materiały cienkościenne oraz systemy kształtowników stalowych Forster/Jansen)
-aktualny certyfikat spawalniczy
-doświadczenie w spawaniu konstrukcji ze stali czarnej
-doświadczenie w pracach ślusarskich
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-umiejętność wizualnej oceny jakości spoin
-umiejętność obsługi elektronarzędzi : wiertarka, wkrętarka, szlifierka
-dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi robota spawalniczego.

Dodatkowym atutem będzie:
-umiejętność obsługi maszyn zautomatyzowanych źródeł prądu (automaty spawalnicze – w szczególności Fronius, Lorch, Kempi)
-umiejętność obsługi zrobotyzowanych ramion Kawasaki, Panasonic, KUKA
-Umiejętność spawania TIG
-Umiejętność spawania tworzyw sztucznych
-Uprawnienia VT

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/slusarz-spawacz-wieloglowy-pow-nowosadecki,oferta,5859270

Jana Pawła II 38
33-300 Nowy Sącz
MałopolskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
7343513091
REGON:
122453276