Technolog
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Koszalin
Firma:
Staler Towarzystwo Gospodarcze Odział Koszalin
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zadania:
-sporządzanie kalkulacji kosztowo-czasowych
-przygotowywanie dokumentacji technologicznej
-planowanie i nadzór nad procesem produkcji
-rozwiązywanie problemów operacyjnych i technologicznych
-opracowywanie nowych technologii produkcji i optymalizacja toczących się procesów produkcyjnych

Wymagania:
-wykształcenie wyższe techniczne
-znajomości technologii obróbki metalu, poparta doświadczeniem na podobnym stanowisku, w firmie produkującej wyroby ze stali
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (umiejętność sporządzania analiz i raportów w programie EXCEL)
-mile widziana znajomość programów do projektowania typu CAD, SolidWorks
-umiejętność pisania programów dla maszyn CNC będzie dodatkowym atutem
-prawo jazdy kat. B

Kompetencje:
-myślenie analityczne
-planowanie i koordynowanie
-samodzielności w działaniu
Oferujemy:
-ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
-pakiet wewnętrznych szkoleń produktowych
-stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
-możliwości rozwoju, realizacji własnych pomysłów i ambicji zawodowych
-dla pracowników z Torunia i okolic możliwość skorzystania z transportu firmowego

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-golub-dobrzyn,oferta,5850560

Szczecińska 57B
75 - 137 Koszalin
ZachodniopomorskiePL