Tokarz/ Frezer (k/m)
Lokalizacja:
Śląskie, Zabrze
Firma:
DB Cargo Polska S.A. w Zabrzu
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Napędzaj z nami motor gospodarki, dostarczając usługi wysokiej jakości. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy DB. Czerp korzyści z tego, że DB Cargo zadba o Ciebie.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku
lub w Kędzierzynie Koźlu w obszarze Utrzymania Taboru Kolejowego:

Obowiązki:
-Samodzielna obsługa maszyn skrawających ( tokarki konwencjonalnej kołowej, karuzelowej lub frezarki)
-Wykonywanie obróbki skrawania, toczenia, toczenia wykańczającego średnio i małogabarytowych detali
-Wykonywanie pomiarów kontrolnych obrobionych detali

Wymagania:
-Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe o kierunku obróbka –skrawanie, tokarz
-Umiejętność obsługi maszyn skrawających
-Znajomość czytania rysunku technicznego
-Zdolności techniczne i manualne
-Dokładność, zaangażowanie, samodyscyplina, wysoka motywacja
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
-Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Dobre warunki zatrudnienia
-Pracę w stabilnej, dynamicznie

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-frezer-k-m-rybnik,oferta,5867689

Wolności 337
41-800 Zabrze
ŚląskiePL