Konstruktor Maszyn
Lokalizacja:
Lubelskie, Lublin
Firma:
KRYSTIAN PPH
Rodzaj umowy:
Inny rodzaj

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
-wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych
-wsparcie produkcji
-tworzenie rysunków wykonawczych i złożeniowych elementów
-tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną
-przygotowywanie kosztorysów
-uzgodnienia techniczne z podwykonawcami
-wspieranie działu sprzedaży w przygotowywaniu ofert

Wymagania:
-doświadczenie w zawodzie min. 5 lat
-wykształcenie wyższe techniczne
-znajomość programów Autodesk, Inventor oraz AutoCAD

Oferujemy:
-zatrudnienie na pełny etat
-możliwość dokształcania i szkoleń
-praca w miłej atmosferze

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/konstruktor-maszyn-lublin,oferta,5013423?sug=oferta_bottom_ss_3

Nowy Świat 42
20-418 Lublin
LubelskiePL