Mobilnego Technika Serwisu CNC maszyn do drewna
Lokalizacja:
Śląskie, Żory
Firma:
Felder Group Polska Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

OBOWIĄZKI
-montaż, ustawianie i uruchamianie nowych maszyn oraz szkolenie klientów w ich obsłudze
-naprawa i przegląd maszyn już pracujących
-budowanie dobrych relacji z klientem

WYMAGANIA
-wykształcenie minimum średnie techniczne w zawodzie: mechanik, elektryk, elektronik lub mechatronik
-umiejętność czytania i posługiwania się rysunkami technicznymi oraz schematami elektrycznymi i pneumatycznymi
-mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
-dyspozycyjność, operatywność i samodzielność
-prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY
-szkolenie wprowadzające i stałe wsparcie w trakcie pracy
-samochód, tablet i telefon służbowy
-systematyczne szkolenia do pogłębiania fachowej wiedzy
-atrakcyjne wynagrodzenie
-długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/mobilny-technik-serwisu-cnc-maszyn-do-drewna-slaskie,oferta,5865052

aleja Jana Pawła II 43
44-240 Żory
ŚląskiePL