Famot Pleszew Sp. z o.o.
Lokalizacja:
Kujawsko-Pomorskie, Toruń
Firma:
thyssenkrupp Materials Poland S.A. Centrala
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-praca w dziale utrzymania ruchu polegająca na utrzymaniu w ciągłym ruchu parku maszynowego

Wymagania:
-uprawnienia elektroenergetyczne do 1 KV
-podstawowa znajomość układów hydrauliki siłowej oraz pneumatyki
-umiejętność pracy w systemie 3 zmianowym

Mile widziane:
-wiedza z zakresu obsługi panelu SINUMERIK 840D
-wiedza z przeprowadzania diagnostyki sterowników SIMENS S5/S7
-umiejętności komunikacji w języku niemieckim lub angielskim mile widziane

Oferujemy:
-rozwój pracownika w szerokim zakresie wiedzy technicznej
-szerokie szkolenia specjalistyczne
-atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji w stosunku do umiejętności i wiedzy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/serwisant-maszyn-cnc-miedzyrzecz-swiebodzin-okolice,oferta,5819140

ul. Grudziądzka 159
87-100 Toruń
Kujawsko-PomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
956-16-27-586