Spawacz w osłonie CO2 metoda 135 i 136
Lokalizacja:
Niemcy
Firma:
Skanska SA Oddział Exbud Skanska w Kielcach
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
-Spawanie różnych konstrukcji stalowych,
-Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
-Zaangażowania i dyspozycyjności,

Oferujemy:
-umowę o pracę w firmie o ugruntowanej renomie,
-atrakcyjne wynagrodzenie płacone terminowo,
-pakiet socjalny,
-zakwaterowanie i narzędzia na koszt pracodawcy,
-zwrot podatku w Niemczech.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/spawacz-w-oslonie-co2-metoda-135-i-136-niemcy,oferta,5024252?sug=list_top_cr_bd_1

al. Solidarności 34
25-323 Kielce
ŚląskiePL