Operator drążarki drutowej
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
eCONTROL
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-przygotowywanie detali do obróbki,
-dobór narzędzi, parametrów,
-bieżąca obsługa maszyny i realizacja zaplanowanych procesów obróbczych,
-programowanie maszyny,
-ustawianie detali do obróbki,
-konfiguracja oraz dobór optymalnych parametrów pracy urządzenia,
-kontrola jakości (w tym kontrola wymiarowa) produkcji wykonywanych detali,
-prowadzenie monitoringu eksploatacji maszyny, wykonywanie codziennych oraz okresowych przeglądów oraz konserwacji maszyny.

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
-dobra znajomość technologii obróbki,
-doświadczenie w zakresie doboru narzędzi i parametrów obróbki,
-doświadczenie min. 2 lata w zakresie samodzielnej pracy na sterowanej numerycznie
-elektroerozyjnej wycinarki drutowej (albo innych maszyn typu CNC)
-bardzo dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
-dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw oprogramowania CAM.

Oferujemy:
-dobre warunki zatrudnienia,
-nowoczesne narzędzia pracy,
-pracę na pełny etat - przy umowie o pracę.
-praca na 2 zmiany
-atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do zaangażowania efektów pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-drazarki-drutowej-poznan,oferta,5787138

Kontakt z wystawcą:

eCONTROL
Skawińska 37
61-333 Poznań
WielkopolskiePL
NIP:
7822271065
REGON:
301330463