Inżynier - Technolog
Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Firma:
Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Obowiązki:
-Opracowywanie procesów technologicznych związanych z obróbką skrawaniem;
-Wykonywanie prób technologicznych i odbiorów nowych maszyn;
-Prowadzenie szkoleń z programowania i obsługi maszyn.

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika, inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, robotyka i automatyka);
-Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
-Znajomość zagadnień technik wytwarzania, szczególnie obróbki skrawaniem, umiejętność opracowywania procesów technologicznych;
-Umiejętność programowania maszyn CNC, znajomość i doświadczenie z obsługi tokarek CNC lub centr obróbkowych;
-Znajomość co najmniej jednego sterowania (Heidenhain, Sinumerik, Fanuc), preferowany Heidenhain;
-Praktyczna znajomości programów SolidWorks, Solid CAM, AutoCad;
-Minimum roczne doświadczenie z programowania i obsługi maszyn CNC;
-Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność;
-Otwartość na nowe zadania i chęć zdobywania nowych doświadczeń;
-Komunikatywność;
-Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę;
-Pracę w dynamicznym i młodym zespole;
-Możliwość rozwoju w interesującej branży;
-Możliwość realizacji innowacyjnych projektów.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/inzynier-technolog-warszawa,oferta,5673023

ul. Siedlecka 47
03-768 Warszawa
MazowieckiePL