Mistrz Produkcji
Lokalizacja:
Śląskie, Katowice
Firma:
Sutco-Polska Sp.zo.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska
Zarządzanie ok. 30-osobowym zespołem w firmie produkcyjnej
Sprawowanie stałego nadzoru nad realizacją powierzonych zadań produkcyjnych
Organizacja i kontrola pracy podległego zespołu
Optymalizacja procesów i kosztów produkcji
Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
Dbałość o realizację celów jakościowych i wydajnościowych
Odpowiedzialność za bezpieczeństwo, jakość, terminowość wysyłek oraz koszty
Zapewnienie na zajmowanym stanowisku należytej organizacji pracy umożliwiającej właściwe i terminowe wykonywanie powierzonych zadań
Praca w systemie zmianowym

Wymagania
Wykształcenie wyższe techniczne
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
Doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
Możliwość rozwoju zawodowego
Stabilne zatrudnienie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę pełną wyzwań

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/mistrz-produkcji-katowice%2Coferta%2C5695926

Hutnicza 10
40-241 Katowice
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6440514114
REGON:
270571940