Kontroler Jakości
Lokalizacja:
Zachodniopomorskie, Łazy
Firma:
Stalobrex Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków oraz wymagania:
Obsługa ramienia pomiarowego – mile widziana
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – warunek konieczny
Uprawnienia do wykonywania badań nieniszczących VT, MT, PT, UT - mile widziane
Uprawnienia do obsługi suwnic – warunek konieczny
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia
System premiowy
Pracę w międzynarodowej firmie
Możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/kontroler-jakosci-dabrowa-gornicza-zawiercie-wysoka-pow-zawiercianski,oferta,5661481

Paderewskiego 24
42-450 Łazy
ZachodniopomorskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6492105327
REGON:
277955974