Operator obrabiarki
Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Firma:
Danfoss Power Solutions Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Wymiar:
Inny

Opis oferty:

Opis stanowiska:
-Obsługa maszyn sterowanych numerycznie lub mechanicznie (tokarki, frezarki, szlifierki),
-Ustawienie parametrów i nadzorowanie pracy obrabiarek,
-Kontrola jakościowa produktów.

Wymagania:
-Mile widziane kilkumiesięczne doświadczenie przy obsłudze maszyn automatycznych,
-Mile widziane doświadczenie lub ukończony kurs obsługi maszyn CNC,
-Znajomość rysunku technicznego,
-Wysoka motywacja do podjęcia pracy,
-Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:
-Bezpłatny dojazd z Wrocławia,
-Pracę od zaraz,
-Umowę o pracę tymczasową,
-Zatrudnienie w systemie 3- zmianowym,
-Pracę w znanej firmie o dobrej opinii na rynku,
-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
-Otwarte środowisko pracy i przyjazną atmosferę,
-Atrakcyjne wynagrodzenie,
-Szeroki pakiet socjalny.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-obrabiarki-bielany-wroclawskie-pow-wroclawski,oferta,4997852?sug=oferta_bottom_bd_5

Metalowców 31
50-001 Wrocław
DolnośląskiePL