Operator -ustawiacz frezarki - tokarki cnc
Lokalizacja:
Przyszowice
Firma:
GATNER DARIUSZ Firma Handlowo-Usługowa "DAREX"
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
wykonywanie detali na maszynach sterowanych numerycznie zgodnie z wymogami produkcyjnymi i jakościowymi,
przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyn,
dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi,
programowanie maszyn CNC,
prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej.
współpraca z technologami/programistami,
dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe-mile widziane,
znajomość rysunku technicznego,
doświadczenie w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC będzie dodatkowym atutem,
kandydat musi posiadać wiedzę na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:
nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/operator-ustawiacz-frezarki-tokarki-cnc-gliwice-okolice-przyszowice-pow-gliwicki,oferta,5661200

Brzeg 20
44-178 Przyszowice
PL
Tel.:
Fax:
NIP:
6481880040