Technolog - Mistrz Zabezpieczeń Antykorozyjnych
Lokalizacja:
Śląskie, Ruda Śląska
Firma:
Huta Pokój S.A.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
weryfikacja zapytań ofertowych i zamówień pod kątem warunków technicznych wykonania zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji stalowych,
opracowywanie dokumentacji techniczno-technologicznej zgodnie z warunkami zamówienia, właściwymi normami i obowiązującymi procedurami,
kierowanie i szkolenie zespołu pracowników, organizacja pracy oddziału,
wdrażanie, utrwalanie i rozwój narzędzi Lean Manufacturing,
koordynowanie działań związanych z realizacją zamówień we współpracy z działem produkcji, z działem handlowym i firmami podwykonawczymi,
nadzór nad prowadzeniem gospodarki materiałowej w zakresie farb (przygotowywanie zamówień, rozliczanie i analiza zużycia),
przygotowywanie dokumentacji oraz konstrukcji zgodnie z wymaganiami, do odbioru przez Klienta.

Wymagania:
wykształcenie średnie lub wyższe,
wiedza i doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z zabezpieczeniami antykorozyjnymi,
znajomość zasad rysunku technicznego, oprogramowania AutoCad i pakietu MS Office,
podstawowa znajomość procesów związanych z produkcją konstrukcji spawanych,
bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,
umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność oraz pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego oraz posiadanie uprawnień IBDiM.

Oferujemy:
umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznego doświadczenia,
atrakcyjny pakiet socjalny,
możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/technolog-mistrz-zabezpieczen-antykorozyjnych-ruda-slaska,oferta,5626699?sug=oferta_bottom_bd_4

ul. Piotra Niedurnego 79
41-709 Ruda Śląska
ŚląskiePL
Tel.:
Fax:
NIP:
6410005454
REGON:
271526730