Tokarz – ślusarz
Lokalizacja:
Krzeszowice
Firma:
Centrum Zarządzania TAURON Wytwarzanie S.A. w Jaworznie
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
Prace tokarskie przy przygotowaniu rezerwowych części i podzespołów dla maszyn i urządzeń kopalni.
Udział w pracach związanych z remontami i przeglądami maszyn i urządzeń kopalni.

Wymagania:
Wykształcenie ponadpodstawowe, mile widziana szkoła o profilu technicznym, specjalność obróbka skrawaniem.
Dyplom ukończenia szkoły o profilu technicznym specjalność związana z obróbką skrawaniem lub certyfikat ukończenia kursu obsługi tokarek i frezarek konwencjonalnych.
Doświadczenie w obsłudze obrabiarek konwencjonalnych (tokarek, frezarek, pras, szlifierek), preferowane dwuletnie.
Dobra znajomość rysunku technicznego.
Dobra znajomość metrologii warsztatowej.
Umiejętność sporządzania odręcznego rysunku technicznego detalującego część do wykonania.
Podstawowa wiedza z materiałoznawstwa.
Umiejętność doboru właściwych narzędzi skrawających i parametrów obróbczych do obrabianego materiału.
Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego.
Mile widziane doświadczenie w służbach utrzymania ruchu.
Znajomość przepisów w zakresie BHP przy pracach na obrabiarkach konwencjonalnych.
Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się.
Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Ciekawą pracę w cenionej firmie.
Szkolenia zgodne z charakterem zatrudnienia.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/tokarz-slusarz-krzeszowice,oferta,5606123

Promienna 51
43-603 Jaworzno
PL