SZLIFIERZ/OCZYSZCZACZ/OBIJACZ ODLEWÓW ŻELIWNYCH
Lokalizacja:
Niemcy
Firma:
Megaterm Plus Sp. z o.o.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:

Oczyszczanie/szlifowanie odlewów żeliwnych szlifierką ręczną, kątową, stacjonarną lub pasową,
Obijanie odlewów żeliwnych,

Od kandydatów oczekujemy:

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
Umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności i zaangażowania,
Przestrzegania zasad BHP,
Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych i obsługi urządzeń transportu bliskiego będzie dodatkowym atutem.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
Zarobki w euro płacone terminowo,
Pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne,
Zakwaterowanie i odzież ochronną / roboczą,
Opiekę polskiego koordynatora,
Przejazdy z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
Dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca%2Fszlifierz-oczyszczacz-obijacz-odlewow-zeliwnych-niemcy%2Coferta%2C5017737%2Coferta%2C5017737

Skrajna 86
25-650 Kielce
ŚwiętokrzyskiePL