Frezer - Narzędziowy
Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Firma:
eCONTROL
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Opis stanowiska:
przygotowanie detali do obróbki,
dobór narzędzi,
samodzielna obróbka frezerska detali na podstawie dokumentacji,
kontrola wymiarowa detali.

Wymagania:
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
doświadczenie w zakresie doboru narzędzi i parametrów obróbki,
doświadczenie min. 5 lat na stanowisku frezera,
dobra znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
sumienność, rzetelność w realizacji powierzonych zadań,
dobra organizacja pracy,
mile widziane doświadczenie w pracy na maszynie z odczytami cyfrowymi.

Oferujemy:
praca w systemie 1 zmianowym,
dobre warunki pracy,
stałość w zatrudnieniu.

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/frezer-narzedziowy-poznan,oferta,5594351

Kontakt z wystawcą:

eCONTROL
Skawińska 37
61-333 Poznań
WielkopolskiePL
NIP:
7822271065
REGON:
301330463