Narzędziowiec
Lokalizacja:
Białystok
TOOLCO Kompleksowa obróbka drutów i blach ( formowanie, zgrzewanie, cynkowanie)
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Opis oferty:

Zakres obowiązków:
Obsługa tokarek.frezarek uniwersalnych i precyzyjnych
Wykonywanie różnorodnych prac ślusarskich
Przygotowanie materiałów do obróbki mechanicznej
Wykonywanie pomiarów kontrolnych
Praca w systemie samokontroli

Wymagania:
Wykształcenie średnie o profilu technicznym
Uprawnienie do obsługi tokarek, frezarek uniwersalnych i precyzyjnych
Samodzielna obróbka elementów na podstawie dokumentacji
Umiejętność kontroli wymiarów obrabianych elementów
Doświadczenie warsztatowe
Umiejętność wykonywania prac ślusarskich: cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie, obsługa narzędzi ręcznych
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Ciekawą, urozmaiconą pracę
Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
Przyjazną atmosferę pracy

Bezpośredni odnośnik do ogłoszenia: https://www.pracuj.pl/praca/narzedziowiec-pracownik-narzedziowni-tokarz-frezer-bialystok,oferta,5577336

Komunalna 11
15-197 Białystok
PL